HiKoki UM36DAWBZ MULTI VOLT akkus keverőgép (1 x BSL36A18 MULTI VOLT Li-ion akkuval)
36 V, max. Ø150 mm, 0-500/0-1200 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
UM36DAWBZ
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus keverőgépek
Leírás
  • Erős, szénkefe nélküli motor.
  • 2 sebesség: magas és alacsony a különböző viszkozitású anyagokhoz.
  • Akár 1 óra folyamatos használat (4.0 Ah multivolt akkumulátorral).
Szállítási terjedelem:
  • 1 x 2.5 Ah MULTI VOLT Li-ion akkumulátor (BSL36A18)
  • akkutöltő (UC18YSL3)
  • saruvédő
  • kézvédőpanel
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 500 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 1200 ford./perc
Keverőszár átmérője: 150 mm
Munkakapacitás 2.5 Ah akkumulátorral: 8 zsák
Munkakapacitás 4.0 Ah akkumulátorral: 13 zsák
Hossz: 929 mm
Szélesség: 224 mm
Magasság: 109 mm
Tömeg: 4,7 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.