HiKoki UM36DAW4Z MULTI VOLT akkus keverőgép (akku és töltő nélkül)
36 V, max. Ø150 mm, 0-500/0-1200 ford/perc
Egységár (darab):
Cikkszám:
UM36DAW4Z
HiKoki 36 V -os Li-ion akkus keverőgépek
Leírás
  • Erős, szénkefe nélküli motor.
  • 2 sebesség: magas és alacsony a különböző viszkozitású anyagokhoz.
  • Akár 1 óra folyamatos használat (4.0 Ah multivolt akkumulátorral).
  • Akkumulátor és töltő nélküli változat!
Szállítási terjedelem:
  • saruvédő
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 36 V
Üresjárati fordulatszám (alacsony): 0 - 500 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (magas): 0 - 1200 ford./perc
Keverőszár átmérője: 150 mm
Munkakapacitás 2.5 Ah akkumulátorral: 8 zsák
Munkakapacitás 4.0 Ah akkumulátorral: 13 zsák
Hossz: 929 mm
Szélesség: 224 mm
Magasság: 109 mm
Tömeg: 4,7 kg
A MULTI VOLT akkumulátorokat úgy tervezték, hogy kompatibilisek legyenek a jelenleg használt 18 V-os csúszótalpas akkuval szerelt gépekkel, és automatikusan átkapcsolnak a 2 feszültség között (36V 2.5Ah -ról 18V 5.0Ah -ra, 36V 4.0Ah -ról 18V 8.0Ah -ra), a csatlakoztatott gép feszültség igényeinek megfelelően.