Ritar RT12180-F13 zárt ólomakkumulátor 12 V/18 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
RT12180-F13
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Ritar ólomakkumulátorok egyéb alkalmazásokhoz
Leírás
Műszaki adatok:
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 18 Ah
Csatlakozó típusa: F13
Belső ellenállás: 14 mOhm
Standard: igen
Maximális töltőáram: 5,4 A
Maximális áram: 180 A
Szélesség: 181 mm
Magasság: 167 mm
Mélység: 77 mm