Ritar RA12-80S-F11 zárt ólomakkumulátor 12 V/80 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
RA12-80S-F11
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Ritar ólomakkumulátorok egyéb alkalmazásokhoz
Leírás
Műszaki adatok:
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 80 Ah
Csatlakozó típusa: F11
Standard: igen
Szélesség: 260 mm
Magasság: 211 mm
Mélység: 169 mm