Ritar RA12-120S-F12 zárt ólomakkumulátor 12 V/110 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
RA12-120S-F12
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Ritar ólomakkumulátorok egyéb alkalmazásokhoz
Leírás
Műszaki adatok:
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 110 Ah
Csatlakozó: F12
Belső ellenállás: 4 mOhm
Standard: igen
Max. áram (A): 1100 A
Maximális töltőáram: 33 A
Összetétel: Pb
Szélesség: 328 mm
Magasság: 215 mm
Mélység: 172 mm