Ritar HR12-70W-F13 nagy áramú zárt ólomakkumulátor 12 V/18 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
HR12-70W-F13
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
A termék az alábbi kategóriákban található:
Ritar ólomakkumulátorok egyéb alkalmazásokhoz
Leírás
Műszaki adatok:
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 18 Ah
Teljesítmény (5-15perc): 70W
Csatlakozó: F13
Belső ellenállás: 12 mOhm
High rate(nagy áramú): igen
Max. áram (A): 180 A
Maximális töltőáram: 5,4 A
Összetétel: PB
Szélesség: 181 mm
Magasság: 167 mm
Mélység: 77 mm