Ritar EV12-22-F13 ciklikus ólomakkumulátor 12 V/22 Ah
Egységár (darab):
Cikkszám:
EV12-22-F13
Márka:
Ritar
Kosárba tesz
Leírás
Feszültség: 12 V
Kapacitás: 22 Ah
Ciklikus: igen
Csatlakozó: F13
Belső ellenállás: 14 mOhm
Maximális töltőáram: 6,6 A
Maximális áram: 220 A
Felhasználási terület: jármű meghajtás
Összetétel: ólom
Méret: 77 x 167 x 181 mm