18 V, 3.2 J, 3.46 kg, RFC visszaható erő elleni védelem, porelszívó
Egységár (szett):
Cikkszám:
DH18DPCWUZ
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúrókalapácsok, fúró-vésőkalapácsok
Leírás
  • 3 választható üzemmód: fúrás, ütvefúrás, vésés.
  • Kompakt, könnyű, jól kiegyensúlyozott gép, kényelmes dolgozni vele.
  • Vezetékes teljesítmény vezeték nélküli rugalmassággal.
  • LED-világítás: jól megvilágítja a munkaterületet.
Szállítási terjedelem:
  • 2 x 5.0 Ah Li-ion akkumulátor
  • töltő
  • porelszívó
  • 2 db Hitbox koffer
Műszaki adatok:
Akkufeszültség: 18 V
Ütőenergia: 3,2 J
Üresjárati fordulatszám (Normal): 0 - 950 ford./perc
Üresjárati fordulatszám (Low): 0 - 700 ford./perc
Ütésszám (Normal): 0 - 4300 ütés/perc
Ütésszám (Low): 0 - 3170 ütés/perc
Furatátmérő betonban: 26 mm
Furatátmérő acélban: 13 mm
Furatátmérő fában: 27 mm
Befogás: SDS-plus
Teljes hossz: 368 mm